
Ca13628_g2 - laura - rs-p
Lentijiet LED & Assembleji Pjazza tal-Assemblea
Deskrizzjoni
G2 - Laura - RS-P ~ 8 Grad Spot Beam. Assemblaġġ b'dolder abjad irqaq, tejp ta 'installazzjoni u labar tal-post.
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Ledil |
| Kategorija tal-Prodott: | Lentijiet u Assemblej LED |
| Rohs: | Dettalji |
| Reach - svhc: | Dettalji |
| Tip ta 'Prodott: | Lentijiet LED |
| Tip: | Assemblea tal-lenti |
| Għall-użu ma ': | Cree, Lumileds, Nichia, Osram, Samsung, Seoul |
| Ippakkjar: | Rukkell |
| Marka: | Ledil |
| Għoli: | 13.1 mm |
| Tul: | 21.6 mm |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 180 |
| Stil: | Kwadru |
| Subkategorija: | Dawl LED |
| Stil tat-Tmiem: | Pin, tejp |
| Wisa ': | 21.6 mm |
| Piż tal-Unità: | 0.137921 oz |
It-tags Popolari: ca13628_g2 - laura - rs - p, iċ-Ċina CA13628_G2 {- Laura-rs-P manifatturi, fornituri, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-:CS14055_Strada - IP-2X6-T2
Li jmiss:CS16578_Stradella - IP-28-T4B
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







