
Cn11771_iris - m
Lentijiet LED & Assemblaes Lentijiet u Detenturi ta 'kull wieħed mibjugħa separatament
Deskrizzjoni
Iris - m ~ 25 grad raġġ medju b'sublens u detentur ottimizzat għal Luminus SST-50.
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Ledil |
| Kategorija tal-Prodott: | Lentijiet u Assemblej LED |
| Restrizzjonijiet tat-tbaħħir: |
Mouser bħalissa ma jbiegħx dan il-prodott fir-reġjun tiegħek. |
| Rohs: | Dettalji |
| Tip ta 'Prodott: | Lentijiet LED |
| Tip: | Assemblea tal-lenti |
| Għall-użu ma ': | Cree, Luminus, Osram |
| Dijametru: | 38 mm |
| Ippakkjar: | Bum |
| Marka: | Ledil |
| Għoli: | 29.6 mm |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 116 |
| Stil: | Tond |
| Subkategorija: | Dawl LED |
| Stil tat-Tmiem: | Adeżiv, pin |
| Piż tal-Unità: | 0.761918 oz |
It-tags Popolari: CN11771_IRIS - m, iċ-Ċina CN11771_IRIS - M Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Par ta ' l-:FCA15008_G2 - Rose - UV-M
Li jmiss:C14128_TATIANA-1X4-B
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







