
Deskrizzjoni
Florence - 1r - ZT25 raġġ asimmetriku għall-ħasil tal-ħajt
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Ledil |
| Kategorija tal-Prodott: | Lentijiet u Assemblej LED |
| Rohs: | Dettalji |
| Tip ta 'Prodott: | Lentijiet LED |
| Tip: | Lenti |
| Għall-użu ma ': | Aled, Cezos, Cree, Lumileds, Luminus, Nichia, Osram, Philips, Samsung, Seoul |
| Ippakkjar: | Trej |
| Marka: | Ledil |
| Kulur: | Ċar |
| Għoli: | 7.13 mm |
| Tul: | 286 mm |
| Forma: | Rettangolu |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 15 |
| Subkategorija: | Dawl LED |
| Wisa ': | 19.5 mm |
| Piż tal-Unità: | 1 oz |
It-tags Popolari: f14344_florence - 1r - zt25, China F14344_Florence-1R-ZT25 Manifatturi, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-:CS16578_Stradella - IP-28-T4B
Li jmiss:Fcn12076_iris - kamin
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







