
FCA14405_G2 - NIS033U-M
Lentijiet LED & Assemblies Assemblysquare1 POS 21.6 + 21.6 mm (D)
Deskrizzjoni
G2 - NIS033U-M ~ 25 grad raġġ medju ottimizzat għal Nichia NCSU033 u NCSU034. Assemblaġġ b'dolder ħafif u iswed.
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Ledil |
| Kategorija tal-Prodott: | Lentijiet u Assemblej LED |
| Tip ta 'Prodott: | Lentijiet LED |
| Tip: | Assemblea tal-lenti |
| Għall-użu ma ': | LG Innotek, Nichia |
| Marka: | Ledil |
| Għoli: | 12.9 mm |
| Tul: | 21.6 mm |
| Stil: | Kwadru |
| Subkategorija: | Dawl LED |
| Stil tat-Tmiem: | Tejp |
| Wisa ': | 21.6 mm |
| Piż tal-Unità: | 0.162260 oz |
It-tags Popolari: FCA14405_G2 - NIS033U - m, iċ-Ċina FCA14405_G2-NIS033U-M Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Par ta ' l-:Ca11266_heidi - o
Li jmiss:Cp11632_lxp3-d
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







