
Ll01cr - FT60135L02
Lentijiet LED & Assemblies Lenti tad-Dawl tat-Triq 18x9.3x 7 60 deg
Deskrizzjoni
Karatteristiċi u Applikazzjonijiet Tipiċi
• Effiċjenza għolja
• Ottimizzat għal effett uniformi
• Dawl tat-triq
• Anti - dija
Informazzjoni Ġenerali
• Materjal tal-lenti ta 'grad ottiku
• Firxa tat-temperatura operattiva -40 grad ~ +110 grad (limitu ta 'fuq +120 grad)
• Storage Temperature range -40℃~+110℃(upper limit +120℃) *Average transmittance in visible spectrum 400nm~700nm>90%
• Użu u Manutenzjoni:
1. Jekk meħtieġ, il-lentijiet nadif b'sapun ħafif, ilma u drapp artab.
2. Qatt m'għandek tuża xi solventi ta 'tindif kummerċjali fuq lentijiet, bħall-alkoħol.
3
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Ledlink Optics |
| Kategorija tal-Prodott: | Lentijiet u Assemblej LED |
| Rohs: | Dettalji |
| Tip ta 'Prodott: | Lentijiet LED |
| Tip: | Assemblea tal-lenti |
| Għall-użu ma ': | Cree xp - e |
| Angolu tal-vista: | 60 grad |
| Ippakkjar: | Bum |
| Marka: | Ledlink Optics |
| Kulur: | Ċar |
| Għoli: | 5.9 mm |
| Tul: | 14.1 mm |
| Forma: | Tond |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 200 |
| Subkategorija: | Dawl LED |
| Stil tat-Tmiem: | PCB |
| Wisa ': | 9.3 mm |
It-tags Popolari: ll01cr - FT60135L02, iċ-Ċina LL01CR - FT60135L02 Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







