
221-2431
Konnettur ta 'splicing inline ma' lievi; Għat-tipi kollha tal-kondutturi
Deskrizzjoni
Konnettur ta 'splicing inline ma' lievi; għat-tipi kollha tal-kondutturi; Max . 4 mm²; 2-konduttur; Djar trasparenti; Kopertura trasparenti; Temperatura tal-arja tal-madwar: Max 85 grad (T85); trasparenti
Permezz ta 'konnetturi - bil-lievi, Serje 221, Trasparenti
Il-fokus ta '{- konnetturi bil-lievi (numru tal-oġġett 221 -} 2431) huwa fuq installazzjoni elettrika bla xkiel. Mill-wajers tal-intercom għall-konnessjoni ta 'stufi elettriċi: il-blokka tat-terminal kompatt 221 tas-serje tgħaqqad diversi tipi ta' kondutturi malajr u b'mod sigur. Permezz ta '- il-konnetturi bil-lievi jeħtieġu tul ta' tqaxxir ta 'madwar 11 mm għall-konnessjoni tal-konduttur. Il-blokki tat-terminal tal-konnessjoni, b'vultaġġ nominali ta '450 V, huma ddisinjati għal kurrent nominali sa 32 A. Għalhekk jistgħu jintużaw ukoll għal tagħbijiet ta' enerġija għoljin -. Dan il-prodott huwa bbażat fuq it-teknoloġija Cage Clamp®. Il-Konnettur Universali Cage Clamp® jipprovdilek teknoloġija ta 'konnessjoni b'xejn affidabbli u affidabbli - għall-konnessjoni tat-tipi kollha ta' kondutturi bl-użu ta 'morsa tal-gaġġa. L-ebda trattament minn qabel tal-kondutturi, bħal crimping fuq ferrules tat-tarf tal-wajer, mhu meħtieġ. Id-dimensjonijiet huma (8.1 x 8.9 x 35.5) mm fil-wisa 'x għoli x fond. Jiddependi fuq it-tip ta 'konduttur, il-lieva - għalf operat - permezz tal-konnettur huwa adattat għal sezzjonijiet trasversali ta' konduttur minn 0.2 mm² sa 4 mm².
Il-lieva - operat blokka tat-terminal tal-konnessjoni mis-serje 221 timpressjona bid-disinn innovattiv tagħha għal diversi taqsimiet tas-salib tal-konduttur -. Dan jagħmel il-lieva tal-wago - blokka tat-terminal operat bħala trademark distintiva fit-teknoloġija tal-konnessjoni elettrika. Il-lievi ċatti, li jidħlu bla xkiel fil-korp bażi tas-serje 221, jidhru mitfugħa bla xkiel meta jingħalqu u jistgħu jiġu mqiegħda sewwa fi kwalunkwe akkomodazzjoni mingħajr truf imħabbra. Id-disinn wiesa 'tal-links tal-lieva individwali jippermetti għodda perfetta - operazzjoni ħielsa għal konnessjoni konvenjenti konvenjenti. L-akkomodazzjoni trasparenti turi t-teknoloġija robusta u tippermetti spezzjoni viżwali immedjata għall-istandard - kuntatt konformi ta 'kondutturi solidi, mitluqin, u multa - Id-dehra tat-tastiera tal-lievi tirrappreżenta kombinazzjoni perfetta ta 'teknoloġija ta' konnessjoni funzjonali u estetika "magħmula minn Wago."
Il-firxa l-ġdida ħadra permezz tal-konnettur bil-lievi tikkonsisti minn 77% bijo - PC ċirkolari (akkomodazzjoni) u mill-inqas 27% PBT riċiklat (lieva), minbarra porzjon ta 'rigranulazzjoni.
Dejta tal-konnessjoni
| Unitajiet tal-ikklampjar | 2 |
Konnessjoni 1
| Teknoloġija tal-Konnessjoni | Morsa tal-gaġġa® |
| Tip ta 'attwazzjoni | Lieva |
| Materjali tal-kondutturi li jistgħu jiġu konnessi | Ram |
| Cross nominali - sezzjoni | 4 mm² / 14 AWG |
| Konduttur solidu | 0.2 ... 4 mm² / 20 ... 14 AWG |
| Konduttur mitluq | 0.2 ... 2.5 mm² / 18 ... 14 AWG |
| Multa - Konduttur mitluq | 0.2 ... 4 mm² / 18 ... 14 AWG |
| Tul tal-istrixxa | 11 mm / 0.43 pulzier |
Dejta fiżika
| Wisa ' | 8.1 mm / 0.319 pulzier |
| Għoli | 8.9 mm / 0.35 pulzier |
| Fond | 35.5 mm / 1.398 pulzier |
Dejta materjali
| Nota (dejta materjali) | Informazzjoni dwar l-ispeċifikazzjonijiet tal-materjal tista 'tinstab hawn |
| Kulur | trasparenti |
| Kulur tal-qoxra | trasparenti |
| Grupp materjali | Iiia |
| Materjal tad-djar | Bio - pc ċirkulari |
| Materjal ta 'insulazzjoni (akkomodazzjoni ewlenija) | Polikarbonat (PC) |
| Materjal ta 'insulazzjoni (attwatur) | Bio - PBT ċirkolari |
| Klassi ta 'fjammabbiltà għal kull ul94 | V2 |
| Tagħbija tan-nar | 0,066MJ |
| Kulur tal-attwatur | aħdar |
| Piż tal-materjal ta 'insulazzjoni | 0,84g |
| Piż | 2,3g |
Rekwiżiti Ambjentali
| Temperatura operattiva kontinwa | -60 ... +105 grad |
Dejta kummerċjali
| PU (SPU) | 600 (60) PCS |
| Tip ta 'Ippakkjar | Kaxxa |
| Pajjiż ta 'oriġini | De |
| Gtin | 4066966613261 |
| Numru tat-tariffa doganali | 85369010000 |
Klassifikazzjoni tal-Prodott
| Unspsc | 39121409 |
| ETIM 9.0 | EC000446 |
| Etim 8.0 | EC000446 |
| ECCN | L-ebda klassifikazzjoni tal-Istati Uniti |
Konformità tal-Prodott Ambjentali
| Status ta 'konformità tar-ROHS | Konformi, l-ebda eżenzjoni |
It-tags Popolari: 221-2431, Ċina 221-2431 Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







