
CMB1306-R160-000F0U0A30G
LEDs bojod bojod 3000 K 90-CRI, XLAMP CMB1306-18V
Deskrizzjoni
Il-Familja XLamp® CMB tagħti industrija - densità u effikaċja tal-lumen ewlenin fil-pakkett ta 'Cree Led u daqsijiet Les. Inħaddmu l-aħħar pjattaforma tat-teknoloġija COB, il-familja CMB tipprovdi l-ebda - kompromess ta 'aġġornament tal-prestazzjoni għall-familji tal-prodotti CXA, CXB u CMA eżistenti filwaqt li jżomm il-kompatibilità mekkanika u ottika magħhom. LEDs XLAMP CMB huma ottimizzati għal applikazzjonijiet ta 'dawl ta' ġewwa premium, inklużi track, post u downlight, kif ukoll dawl ta 'barra.
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Cree LED |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs bojod |
| Rohs: | Dettalji |
| Prodott: | LEDs bojod tal-kobor |
| Stil ta 'mmuntar: | SMD / SMT |
| Pakkett / Każ: | Cob - chip - fuq - bord |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Abjad sħun |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 3000 K |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 852 lm |
| Indiċi tal-għoti tal-kulur - cri: | 90 |
| Angolu tal-vista: | 115 grad |
| Jekk - Kurrent quddiem: | 200 mA |
| Vf - vultaġġ 'il quddiem: | 18 V |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 7 W |
| Tul: | 13.35 mm |
| Wisa ': | 13.35 mm |
| Għoli: | 1.15 mm |
| Temperatura operattiva massima: | + 85 C |
| Kulur tal-lenti: | Isfar |
| Dimensjonijiet tal-lenti: | 6 mm |
| Forma tal-lenti: | Ċatt tond |
| Trasparenza tal-lenti: | Ċar |
| Serje: | CMB |
| Ippakkjar: | Trej |
| Marka: | Cree LED |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs bojod |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 160 |
| Subkategorija: | LEDs |
| Tip: | LEDs ta 'enerġija baxxa |
It-tags Popolari: CMB1306-R160-000F0U0A30G, Ċina CMB1306-R160-000F0U0A30G Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Par ta ' l-:CXA1820-0000-000N0UP240G
Li jmiss:Clq6c - tkw - S1L1R1H1RBB7935AA3
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







