
Deskrizzjoni
Ottimizzat għal applikazzjonijiet direzzjonali, ta 'lumen għoli, minn ġewwa u barra għal portabbli u retrofits tal-lampa, l-LED XLAMP® XT-E EWNIJIET ta' prestazzjoni għolja u affidabilità għolja fl-impronta XP \/ XT standard tal-industrija. L-LED XT-E joffri l-benefiċċji tal-pjattaforma XT \/ XP - pakkett kompatt u ppruvat ta '3.45 mm x 3.45 mm u ekosistema stabbilita - li tippermetti lill-manifatturi tad-dawl jissimplifikaw il-proċess tad-disinn u jqassru l-ħin għas-suq. L-LED XT-E huwa disponibbli fil-Blu u l-Abjad Royal. L-White LED XT-E joffri għażla ta 'effikaċja għolja. F'dan id-dokument, it-terminu abjad jindika l-White XT-E LED mingħajr ma titqies l-effikaċja tiegħu. It-termini standard u effikaċja għolja jintużaw meta jkun meħtieġ biex tiddifferenzja l-eżekuzzjoni ta 'l-effikaċja għolja XT-E LED mill-XT-E LED mingħajr l-għażla ta' effikaċja għolja.
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Cree LED |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs b'kulur wieħed |
| Rohs: | Dettalji |
| Prodott: | LEDs blu |
| Stil ta 'mmuntar: | SMD \/ SMT |
| Pakkett \/ Każ: | Smd -2 |
| Temperatura tal-mewġ \/ kulur: | 465 nm |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Blu Rjali |
| Fluss luminuż \/ fluss radjanti: | 550 MW |
| Jekk - 'il quddiem kurrenti: | 350 Ma |
| VF - Vultaġġ 'il quddiem: | 2.85 V |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 550 MW |
| Forma tal-lenti: | Koppla |
| Trasparenza tal-lenti: | Ċar |
| Serje: | XTeary |
| Ippakkjar: | Rukkell |
| Marka: | Cree LED |
| Għoli: | 2.36 mm |
| Daqs LED: | 3.45 mm x 3.45 mm x 2.36 mm |
| Tul: | 3.45 mm |
| Temperatura operattiva massima: | + 85 C |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs b'kulur wieħed |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 1000 |
| Subkategorija: | LEDs |
| Isem tal-marka: | Xlamp |
| Tip: | LEDs b'kulur wieħed |
| Angolu tal-vista: | 140 grad |
| VR - Vultaġġ b'lura: | 5 V |
| Wisa ': | 3.45 mm |
| Piż tal-Unità: | 1.695 g |
It-tags Popolari: XTeary -00-0000-000000 N03, China XTeary -00-0000-000000 N03 Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







