
XPGDWT - U1-0000-00FE2
White LEDs White 5700 K 90 - cri, xlamp XP-G3 LED
Deskrizzjoni
XLAMP® XP - LEDs G3 huma ottimizzati għal applikazzjonijiet direzzjonali, għoljin - Dawl tal-lumen fejn l-effikaċja u l-kontroll ottiku huma kritiċi, bħal triq, portabbli u ortikultura. Il-pjattaforma XP kumpatta u ppruvata ta '3.45-mm għandha ekosistema eċċellenti ta' ottika u soluzzjonijiet tas-sistema disponibbli, li tippermetti lill-manifatturi tad-dawl jissimplifikaw il-proċess tad-disinn tagħhom u jqassru l-ħin għall-kummerċ.
XP - LEDs G3 huma disponibbli fi u żewġ verżjonijiet Blu White u Royal differenti: Line Standard & S. XP - G3 Photo Red huwa disponibbli fil-verżjoni tal-linja S. Il-verżjoni standard bajda tagħti l-aħjar - fil-klassi - Klassi TM-21 u l-istabbiltà tal-kulur maż-żmien. Il-verżjonijiet tal-linja S ta 'White, Royal Blue u Photo Red iwasslu effiċjenza mtejba, l-aħjar - f' - klassi tar-reżistenza tal-kubrit u sistema aħjar - affidabilità tal-livell permezz ta 'bidla u dimming ċikli. B'dawn il-verżjonijiet tal-linja S, Cree LED jagħti teknoloġija LED b'qawwa għolja li hija ottimizzata kemm għall-applikazzjonijiet tad-dawl ġenerali kif ukoll għall-ortikultura fejn is-sensuri u l-iswiċċjar qed isiru komuni.
F'dan id-dokument, it-termini bojod, blu rjali u ritratt aħmar jindikaw l-abjad, il-blu rjali jew ir-ritratt aħmar xp - G3 LED mingħajr ma jitqiesu l-karatteristiċi standard jew tal-linja S tagħha. It-termini standard u S line jintużaw meta jkun meħtieġ biex jiddifferenzjaw il-prestazzjoni tal-istandard XP - G3 LED mill-LED XP - G3 G3 bl-għażla tal-linja S.
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Cree LED |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs bojod |
| Rohs: | Dettalji |
| Prodott: | LEDs bojod |
| Stil ta 'mmuntar: | SMD / SMT |
| Pakkett / Każ: | SMD-2 |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Kessaħ abjad |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 5700 K |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 122 lm |
| Indiċi tal-għoti tal-kulur - cri: | 90 |
| Angolu tal-vista: | 125 grad |
| Jekk - Kurrent quddiem: | 350 Ma |
| Vf - vultaġġ 'il quddiem: | 2.7 V |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 1 W |
| Tul: | 3.45 mm |
| Wisa ': | 3.45 mm |
| Għoli: | 2.26 mm |
| Temperatura operattiva massima: | + 85 C |
| Kulur tal-lenti: | Isfar |
| Dimensjonijiet tal-lenti: | 3.06 mm |
| Forma tal-lenti: | Koppla |
| Trasparenza tal-lenti: | Ċar |
| Serje: | Xlamp xp - g3 |
| Ippakkjar: | Rukkell |
| Ippakkjar: | Aqta 'tejp |
| Ippakkjar: | Mousereel |
| Marka: | Cree LED |
| Daqs LED: | 3.45 mm x 3.45 mm x 2.26 mm |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs bojod |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 1000 |
| Subkategorija: | LEDs |
| Tip: | LEDs ta 'Qawwa Għolja |
| Piż tal-Unità: | 0.003527 oz |
It-tags Popolari: xpgdwt - u1 - 0000-00fe2, iċ-Ċina XPGDWT-U1-0000-00FE2 Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







