
Xteawt -00-0000-000000 bf8
LED White 2850 K Min-Cri XLAMP XTEAWT
Deskrizzjoni
Ottimizzat għal applikazzjonijiet direzzjonali, ta 'lumen għoli, minn ġewwa u barra għal portabbli u retrofits tal-lampa, l-LED XLAMP® XT-E EWNIJIET ta' prestazzjoni għolja u affidabilità għolja fl-impronta XP / XT standard tal-industrija. L-LED XT-E joffri l-benefiċċji tal-pjattaforma XT / XP - pakkett kompatt u ppruvat ta '3.45 mm x 3.45 mm u ekosistema stabbilita - li tippermetti lill-manifatturi tad-dawl jissimplifikaw il-proċess tad-disinn u jqassru l-ħin għas-suq.
L-LED XT-E huwa disponibbli fil-Blu u l-Abjad Royal. L-White LED XT-E joffri għażla ta 'effikaċja għolja. F'dan id-dokument, it-terminu abjad jindika l-White XT-E LED mingħajr ma titqies l-effikaċja tiegħu. It-termini standard u effikaċja għolja jintużaw meta jkun meħtieġ biex tiddifferenzja l-eżekuzzjoni ta 'l-effikaċja għolja XT-E LED mill-XT-E LED mingħajr l-għażla ta' effikaċja għolja.
Speċifikazzjoni
| Attributi tal-prodott | Valur tal-propjetà |
|---|---|
| Manifattur: | Cree LED |
| Kategorija tal-Prodott: | LED abjad |
| Rohs: | Aktar informazzjoni |
| Prodott: | LEDs bojod |
| Stil ta 'installazzjoni: | SMD / SMT |
| Pakkett / Każ: | 1414 (3535 metrika) |
| Kulur tad-dawl: | Abjad sħun |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 2850 K |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 93.9 lm |
| Angolu tal-wiri: | 115 grad |
| Jekk - 'il quddiem kurrenti: | 350 Ma |
| VF - Vultaġġ 'il quddiem: | 2.85 V |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 1 W |
| Tul: | 3.45 mm |
| Wisa ': | 3.45 mm |
| Għoli: | 2.36 mm |
| Temperatura operattiva massima: | + 150 C |
| Kulur tal-lenti: | Isfar |
| Daqs tal-lenti: | 3.06 mm |
| Forma tal-lenti: | Koppla |
| Trasparenza tal-lenti: | Imxerred |
| Serje: | Xteawt |
| Pakkett: | Rukkell |
| Pakkett: | Aqta 'tejp |
| Trademark: | Cree LED |
| Daqs LED: | 3.45 mm x 3.45 mm x 2.36 mm |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs bojod |
| Kwantità tal-ippakkjar tal-fabbrika: | 1000 |
| Subkategoriji: | LEDs |
| Isem tad-ditta: | Xlamp |
| Tip: | LEDs ta 'enerġija baxxa |
| VR - Vultaġġ b'lura: | 5V |
| Piż tal-Unità: | 100 mg |
It-tags Popolari: xTeawt -00-0000-000000 bf8, iċ-Ċina xeawt -00-0000-000000 manifatturi bf8, fornituri, fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







