
Deskrizzjoni
Luxeon HL2X huwa emittent għoli - power comed iddisinjat speċifikament għal applikazzjonijiet ta 'barra u industrijali bħal streetlights u luminaires ta' bajja għolja. Il-pakkett huwa maħsub biex jagħti produzzjoni superjuri, effikaċja, stabbiltà tal-kulur u lonġevità irrispettivament mill-applikazzjoni jew l-ambjent. Luxeon HL2X juża pakkett standard 3535 tal-industrija bi marka bi 3 strixxi. Din il-kompatibilità tippermetti konverżjoni effiċjenti u aktar sempliċi għal Luxeon HL2X li jwettaq aħjar minn kwalunkwe pjattaforma oħra simili.
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Lumileds |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs bojod |
| Rohs: | Dettalji |
| Prodott: | LEDs bojod |
| Stil ta 'mmuntar: | SMD / SMT |
| Pakkett / Każ: | 1414 (3535 metrika) |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Abjad sħun |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 3000 K |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 275 lm |
| Indiċi tal-għoti tal-kulur - cri: | 80 |
| Angolu tal-vista: | 120 grad |
| Jekk - Kurrent quddiem: | 700 Ma |
| Vf - vultaġġ 'il quddiem: | 2.83 V |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 2 W |
| Tul: | 3.45 mm |
| Wisa ': | 3.45 mm |
| Għoli: | 2.27 mm |
| Temperatura operattiva minima: | - 40 C |
| Temperatura operattiva massima: | + 85 C |
| Kulur tal-lenti: | Bla kulur |
| Dimensjonijiet tal-lenti: | 3.15 mm |
| Forma tal-lenti: | Koppla |
| Trasparenza tal-lenti: | Ilma ċar |
| Serje: | Luxeon HL2X |
| Ippakkjar: | Rukkell |
| Ippakkjar: | Aqta 'tejp |
| Ippakkjar: | Mousereel |
| Marka: | Lumileds |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs bojod |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 1000 |
| Subkategorija: | LEDs |
| Tip: | LEDs ta 'Qawwa Għolja |
It-tags Popolari: L1HX-3080200000000, Manifatturi taċ-Ċina L1HX-3080200000000, Fornituri, Fabbrika
Par ta ' l-:L1HX-50702P0000000
Li jmiss:L150-40805006000H0
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







