
Deskrizzjoni
Luxeon V2 huwa pakkett ta 'skala ċippa (CSP) ibbażat fuq l-emittent tal-koppla għolja ottimizzat għal applikazzjonijiet direzzjonali biex ikomplu t-tmexxija ta' Lumileds f'din il-kategorija. Luxeon V2 jagħti effikaċja għolja u robustezza f'pakkett 3535 b '3- Stripe impronta ddisinjata biex tħaffef il-ħin biex tikkummerċjalizza billi tqabbel ix-xejra ta' radjazzjoni ta 'Luxeon TX filwaqt li ttejjeb l-ispejjeż tas-sistema permezz ta' prestazzjoni mingħajr paragun (fluss u effikaċja) fi kurrenti ogħla ta 'sewqan.
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Lumileds |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs bojod |
| Rohs: | Dettalji |
| Prodott: | LEDs bojod |
| Stil ta 'mmuntar: | SMD \/ SMT |
| Pakkett \/ Każ: | 1414 (3535 metrika) |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Kessaħ abjad |
| Temperatura tal-mewġ \/ kulur: | 5700 K |
| Fluss luminuż \/ fluss radjanti: | 315 lm |
| Indiċi tal-għoti tal-kulur - CRI: | 70 |
| Angolu tal-vista: | 120 grad |
| Jekk - 'il quddiem kurrenti: | 700 Ma |
| VF - Vultaġġ 'il quddiem: | 2.83 V |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 2 W |
| Tul: | 3.45 mm |
| Wisa ': | 3.45 mm |
| Għoli: | 2.265 mm |
| Temperatura operattiva minima: | - 40 C |
| Temperatura operattiva massima: | + 135 C |
| Kulur tal-lenti: | Ikkulurit |
| Dimensjonijiet tal-lenti: | 3.6 mm |
| Forma tal-lenti: | Koppla |
| Trasparenza tal-lenti: | Imxerred |
| Serje: | Luxeon v2 |
| Ippakkjar: | Rukkell |
| Ippakkjar: | Aqta 'tejp |
| Marka: | Lumileds |
| Sensittiv għall-umdità: | IVA |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs bojod |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 2500 |
| Subkategorija: | LEDs |
| Tip: | LEDs ta 'Qawwa Għolja |
| Piż tal-Unità: | 0. 013785 oz |
It-tags Popolari: L1V 2-5770000000000, iċ-Ċina L1V 2-5770000000000 Manifatturi, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-:Lxz 1-5770
Li jmiss:L1I0-0940060000000
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll





