
Deskrizzjoni
Luxeon Z huwa LED ta 'qawwa għolja ta' 1.3mm x 1.7mm li tippermetti li qatt qabel ma tidher il-konsistenza tal-kulur, il-luminanza, id-densità tal-fluss u l-flessibilità tad-disinn għal soluzzjonijiet tad-dawl. Luxeon Z huwa mdgħajjef, karatteristika li tipprovdi flessibilità ottika mhux imqabbla għall-kontroll tal-angolu tar-raġġ preċiż. Ittestjat u binned f'kundizzjonijiet ta 'applikazzjoni 85 grad u disponibbli f' 3- u 5- Step Macadam Ellipse Color Bins. L-emittenti ta 'Luxeon Z huma għażla ideali għal sorsi ta' dawl ta 'ġewwa u ta' barra li jeħtieġu angoli ta 'raġġ superjuri, effikaċja ogħla u spejjeż aktar baxxi.
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Lumileds |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs bojod |
| Rohs: | Dettalji |
| Prodott: | LEDs bojod |
| Stil ta 'mmuntar: | SMD \/ SMT |
| Pakkett \/ Każ: | Smd -2 |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Kessaħ abjad |
| Temperatura tal-mewġ \/ kulur: | 5700 K |
| Fluss luminuż \/ fluss radjanti: | 140 lm |
| Indiċi tal-għoti tal-kulur - CRI: | 70 |
| Angolu tal-vista: | 120 grad |
| Jekk - 'il quddiem kurrenti: | 500 mA |
| VF - Vultaġġ 'il quddiem: | 2.8 V |
| Tul: | 1.7 mm |
| Wisa ': | 1.3 mm |
| Għoli: | 0. 69 mm |
| Temperatura operattiva minima: | - 40 C |
| Temperatura operattiva massima: | + 135 C |
| Kulur tal-lenti: | Bla kulur |
| Forma tal-lenti: | Kwadru |
| Trasparenza tal-lenti: | Ilma ċar |
| Serje: | Luxeon z |
| Ippakkjar: | Rukkell |
| Ippakkjar: | Aqta 'tejp |
| Ippakkjar: | Mousereel |
| Marka: | Lumileds |
| Daqs LED: | 1.7 mm x 1.3 mm x 0. 69 mm |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs bojod |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 2000 |
| Subkategorija: | LEDs |
| Isem tal-marka: | Luxeon |
| Tip: | LEDs ta 'Qawwa Għolja |
| Piż tal-Unità: | 0. 015201 oz |
It-tags Popolari: lxz 1-5770, iċ-Ċina LXZ 1-5770 Manifatturi, fornituri, fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







