
L2C4-4090-L04E1200
LEDs bojod bojod 4000 k 90-cri, luxeon cx plus cob
Deskrizzjoni
Luxeon CX Plus COB għandu sitt prodotti li jkopru pakketti tal-lumen bejn 500 u 7,000 lumens f'imprint standard. Minħabba l-industrija tagħha li twassal ir-reżistenza termali u l-materjal robust tas-substrat, Luxeon CX Plus COB jippermetti attrezzaturi li jkessaħ u aktar effiċjenti. Luxeon CX Plus COB jibbenefika minn ekosistema eżistenti għal disinn mgħaġġel u immedjat - filwaqt li żżomm ottika, klampi u dokumentazzjoni eżistenti.
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Lumileds |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs bojod |
| Restrizzjonijiet tat-tbaħħir: |
Mouser bħalissa ma jbiegħx dan il-prodott fir-reġjun tiegħek. |
| Rohs: | Dettalji |
| Prodott: | LEDs bojod tal-kobor |
| Stil ta 'mmuntar: | SMD / SMT |
| Pakkett / Każ: | 7070 (Metrika 1818) |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Abjad newtrali |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 4000 K |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 1845 lm |
| Indiċi tal-għoti tal-kulur - cri: | 90 |
| Angolu tal-vista: | 115 grad |
| Jekk - Kurrent quddiem: | 450 mA |
| Vf - vultaġġ 'il quddiem: | 34.8 V |
| Tul: | 17.85 mm |
| Wisa ': | 17.85 mm |
| Għoli: | 1.7 mm |
| Temperatura operattiva minima: | - 40 C |
| Temperatura operattiva massima: | + 105 C |
| Kulur tal-lenti: | Ikkulurit |
| Trasparenza tal-lenti: | Imxerred |
| Serje: | Luxeon cx plus cob |
| Ippakkjar: | Tubu |
| Marka: | Lumileds |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs bojod |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 100 |
| Subkategorija: | LEDs |
| Isem tal-marka: | Luxeon |
| Tip: | LEDs ta 'Qawwa Għolja |
It-tags Popolari: L2C4-4090-L04E1200, Ċina L2C4-4090-L04E1200 Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Par ta ' l-:L150-40705006000S0
Li jmiss:L130-5780002011001
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







