
LXML - PWC1-0100
White LEDs White 4500K - 10000 K Luxeon Rebel Series
Deskrizzjoni
Il-linja bajda ta 'LEDs ta' Luxeon Rebel General Skop huma ideali għall-applikazzjonijiet kollha tad-dawl u l-illuminazzjoni. Dawn il-partijiet differenzjati mill-fluss, bħall-LEDs Rebel Luxeon l-oħra kollha, jipprovdu l-aqwa manutenzjoni tal-lumen tal-industrija, affidabilità superjuri u dawl abjad ta 'kwalità li jagħmluhom l-aktar LEDs tal-enerġija użati ħafna llum
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Lumileds |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs bojod |
| Rohs: | Dettalji |
| Prodott: | LEDs bojod |
| Stil ta 'mmuntar: | SMD / SMT |
| Pakkett / Każ: | SMD-2 |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Kessaħ abjad |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 6500 K |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 100 lm |
| Indiċi tal-għoti tal-kulur - cri: | 70 |
| Angolu tal-vista: | 120 grad |
| Jekk - Kurrent quddiem: | 350 Ma |
| Vf - vultaġġ 'il quddiem: | 3 V |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 1 W |
| Tul: | 4.49 mm |
| Wisa ': | 3.05 mm |
| Għoli: | 1.98 mm |
| Temperatura operattiva minima: | - 40 C |
| Temperatura operattiva massima: | + 135 C |
| Kulur tal-lenti: | Bla kulur |
| Dimensjonijiet tal-lenti: | 2.55 mm |
| Forma tal-lenti: | Koppla |
| Trasparenza tal-lenti: | Ilma ċar |
| Serje: | Luxeon Rebel |
| Ippakkjar: | Rukkell |
| Ippakkjar: | Aqta 'tejp |
| Ippakkjar: | Mousereel |
| Marka: | Lumileds |
| Daqs LED: | 4.49 mm x 3.05 mm x 1.98 mm |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs bojod |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 1000 |
| Subkategorija: | LEDs |
| Isem tal-marka: | Luxeon |
| Tip: | LEDs ta 'Qawwa Għolja |
| Parti # aliases: | LXML - PWCI-0100 |
| Piż tal-Unità: | 0.003926 oz |
It-tags Popolari: LXML - PWC1 - 0100, Ċina LXML-PWC1-0100 Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Par ta ' l-:L130-5090003000X21
Li jmiss:L130-2280HE1400001
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







