
CBM - 120-UV-X31-M380-22
Moduli tad-Dawl LED UV COB 24A Kurrent 380-385NM
Deskrizzjoni
Apparat Luminus Mosaic Array Far Red LED Chipset għandu l-inqas reżistenza termali ta 'kwalunkwe LED ippakkjat fis-suq. Apparat Luminus Teknoloġija taċ-Ċippa Vertikali tippermetti ċipep LED bi luminożità uniformi fuq il-wiċċ kollu taċ-ċippa. L-LEDs għandhom reżistenza termali ta '0.6ºC / W mill-ġonta sal-heatsink. L-LEDs jistgħu jiġu mmexxija f'densitajiet ta 'kurrent ogħla filwaqt li żżomm temperatura baxxa ta' ġonta. Il-qawwa ottika u l-luminożità prodotti minn dawn il-matriċi ta 'apparati ppakkjati b'mod dens jippermettu soluzzjonijiet mhux possibbli b'pakketti ċippa singoli - li jintużaw biex jissostitwixxu lampi tal-ark u tal-aloġenu.
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Apparat Luminus |
| Kategorija tal-Prodott: | Moduli tad-dawl LED |
| Rohs: | Dettalji |
| Prodott: | Moduli LED |
| Numru ta 'LEDs: | 12 LED |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Ultravjola (UV) |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 380 nm |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 14.6 W |
| Jekk - Kurrent quddiem: | 9 A |
| Vf - vultaġġ 'il quddiem: | 3.3 V |
| Wisa ': | 26.75 mm |
| Tul: | 28 mm |
| Serje: | CBM-120 |
| Ippakkjar: | Trej |
| Marka: | Apparat Luminus |
| Għoli: | 5.7 mm |
| Forma tal-lenti: | Rettangolari |
| Tip ta 'Prodott: | Bozoz u moduli LED |
| Daqs: | 28 mm x 26.75 mm |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 50 |
| Subkategorija: | Dawl LED |
| Piż tal-Unità: | 1.252093 oz |
It-tags Popolari: CBM - 120 - UV-X31-M380-22, iċ-Ċina CBM-120-UV-X31-M380-22 Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







