
Deskrizzjoni
Dawl ta 'divertiment ta' apparat Luminus huma soluzzjonijiet LED għas-swieq tad-dawl u d-dawl tal-palk. Dawn id-dawl tad-divertiment jinkludu teknoloġija LED avvanzata biex twassal effikaċja luminuża għolja, li tiżgura effetti tad-dawl vibranti u dinamiċi. It-teknoloġija LED avvanzata ttejjeb l-esperjenza viżwali fl-issettjar tad-divertiment. It-teknoloġija LED 4 - in-1 RGB tgħin biex tiddisinja jew taġġorna attrezzaturi bi produzzjoni ta 'lumen għolja u affidabilità eċċellenti. Is-soluzzjonijiet LED tad-Dawl tad-Divertiment huma ideali għal disinji tad-dawl kkomplikati u essenzjali għall-ħolqien ta 'atmosferi immersivi fit-teatri, swali tal-kunċerti, u postijiet tal-avvenimenti.
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Apparat Luminus |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs bojod |
| Rohs: | Dettalji |
| Prodott: | LEDs bojod |
| Stil ta 'mmuntar: | SMD / SMT |
| Pakkett / Każ: | 2020 (5050 metrika) |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Abjad sħun |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 3000 K |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 375 lm |
| Indiċi tal-għoti tal-kulur - cri: | 95 |
| Angolu tal-vista: | 120 grad |
| Jekk - Kurrent quddiem: | 1.5 A |
| Vf - vultaġġ 'il quddiem: | 2.8 V |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 13 W |
| Tul: | 5 mm |
| Wisa ': | 5 mm |
| Għoli: | 1.03 mm |
| Temperatura operattiva minima: | - 40 C |
| Temperatura operattiva massima: | + 100 C |
| Kulur tal-lenti: | Bla kulur |
| Dimensjonijiet tal-lenti: | 1.97 mm x 1.97 mm |
| Forma tal-lenti: | Kwadru |
| Trasparenza tal-lenti: | Ilma ċar |
| Ippakkjar: | Rukkell |
| Marka: | Apparat Luminus |
| Tip ta 'Prodott: | LED - qawwa għolja |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 500 |
| Subkategorija: | LEDs |
It-tags Popolari: sft - 40 - W30H-F50-D8302, iċ-Ċina SFT-40-W30H-F50-D8302 Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







