
CDM-18-3018-90-36-DW01
Moduli tad-Dawl LED COB Saħħan Dimming LED 3000K sa 1800K
Deskrizzjoni
L-apparati Luminus Diming LED Moduli Spot Karatteristiċi Dim - sa - Ċippa ta 'kontroll sħun fuq il-bord tal-metall PCB. Dawn il-modulu LED Dinamiku CubePower ™ għandu densità għolja tal-lumen u jippermetti angoli ta 'raġġ ta' 10º sa 40º. Il-modulu LED huwa disponibbli b '"Halogen - bħal" - DW01 u "Linear - stil" {- DW02 Drimming Curve Options. Dan il-modulu LED huwa disponibbli fid-dimensjonijiet tal-pakkett CDM-6, 9, 14, u 18. Il-modulu jipprovdi dimming sħun ta '3000k sa 1800K għal dawl residenzjali u 4000K sa 2700K dimming sħun għal dawl kummerċjali. L-applikazzjonijiet jinkludu dawl residenzjali u kummerċjali, limitu u dawl tal-impunjazzjoni tal-ħajt, u dawl ta 'spazju b'funzjonijiet b'ħafna funzjonijiet.
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Apparat Luminus |
| Kategorija tal-Prodott: | Moduli tad-dawl LED |
| Rohs: | Dettalji |
| Prodott: | Moduli LED, post ħafif |
| Numru ta 'LEDs: | 36 LED |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Abjad sħun |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 1800 K, 3000 K |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 2925 lm 2925 lm |
| Jekk - Kurrent quddiem: | 900 Ma |
| Vf - vultaġġ 'il quddiem: | 36 V |
| Wisa ': | 20 mm |
| Tul: | 24 mm |
| Ippakkjar: | Trej |
| Marka: | Apparat Luminus |
| Indiċi tal-għoti tal-kulur - cri: | 90 |
| Għoli: | 1.58 mm |
| Forma tal-lenti: | Kwadru |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 32.5 W |
| Tip ta 'Prodott: | Bozoz u moduli LED |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 150 |
| Subkategorija: | Dawl LED |
| Angolu tal-vista: | 130 grad |
| Piż tal-Unità: | 0.564073 uqija |
It-tags Popolari: CDM-18-3018-90-36-DW01, iċ-Ċina CDM-18-3018-90-36-DW01 Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







