
CXM-9-40-90-36-AA10-F3-3
LEDs bojod bojod 4000 k 90-cri, serje CXM-9
Deskrizzjoni
Apparat Luminus CLM - 9 COB u CXM-9 XNOVA ™ COB ARRESS LEDs bojod huma ddisinjati għal applikazzjonijiet ta 'illuminazzjoni ta' prestazzjoni għolja. L-LEDs għandhom firxa tal-lumen wiesa 'minn inqas minn 400lm għal aktar minn 20,000lm. L-LEDs joffru t-temperaturi ewlenin kollha tal-kulur u l-għoti tal-kulur akbar minn 97 f'2700K u 3000K u R9 daqs 95. Is-serje CLM-9 u CXM-9 jipprovdu kwalità ġenerali, luminożità, u effikaċja massima.
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Apparat Luminus |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs bojod |
| Prodott: | LEDs bojod |
| Stil ta 'mmuntar: | SMD / SMT |
| Pakkett / Każ: | Cob - chip - fuq - bord |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Abjad |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 4000 K |
| Indiċi tal-għoti tal-kulur - cri: | 90 |
| Vf - vultaġġ 'il quddiem: | 34 V |
| Tul: | 13.5 mm |
| Wisa ': | 13.5 mm |
| Għoli: | 1.37 mm |
| Serje: | Xnova |
| Ippakkjar: | Trej |
| Marka: | Apparat Luminus |
| Daqs LED: | 15 mm x 15 mm x 1.37 mm |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs bojod |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 300 |
| Subkategorija: | LEDs |
| Tip: | LEDs ta 'Qawwa Għolja |
It-tags Popolari: CXM-9-40-90-36-AA10-F3-3, iċ-Ċina CXM-9-40-90-36-AA10-F3-3 Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Par ta ' l-:CXM-9-65-80-36-AA40-F5-3
Li jmiss:CXM-9-27-90-36-AA10-F3-3
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







