
Gw cshpm1.em - lslu - xx53-1
Φv=140 ... 180 lm, 5000 k (jekk=350 ma)
Deskrizzjoni
OSLON® SSL 150 GW CSHPM1.EM Prestazzjoni ogħla. Reżistenza termali aktar baxxa. Firxa estiża ta 'kundizzjonijiet tas-sewqan. Din il-Familja OSLON SSL Ġenerazzjoni Ġdida LED tipprovdi disinn wiesa 'ta' radjazzjoni li tippermetti interazzjoni perfetta u disinji varji inklużi clusters LED tat-taħlit tal-kulur.
Applikazzjonijiet
- divertiment
- Dawl ta 'ġewwa
- Dawl ta 'barra u industrijali
Karatteristiċi
- pakkett: pakkett taċ-ċeramika SMT b'lenti tas-silikon
- tip. Radjazzjoni: 150 grad
- temperatura tal-kulur: 2500k - 5000 k
- cri: 80 (min.), 82 (tip.), R9: 0 (min.)
- esd: 8 kV acc. Lil ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, Klassi 3B)
- fluss luminuż: tip . 135 lm @ 3000 k, 85 grad
- effikaċja luminuża: tip . 135 lm / w @ 3000 k, 85 grad
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | AMS Osram |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs bojod |
| Rohs: | |
| Prodott: | LEDs bojod |
| Stil ta 'mmuntar: | SMD / SMT |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Abjad sħun |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 5000 K |
| Intensità luminuża: | 28.8 CD |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 117 lm |
| Indiċi tal-għoti tal-kulur - cri: | 80 |
| Angolu tal-vista: | 150 grad |
| Jekk - Kurrent quddiem: | 350 Ma |
| Vf - Vultaġġ 'il quddiem: | 2.85 V |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 1 W |
| Tul: | 3 mm |
| Wisa ': | 3 mm |
| Għoli: | 1.58 mm |
| Temperatura operattiva minima: | - 40 C |
| Temperatura operattiva massima: | + 125 C |
| Kulur tal-lenti: | Bla kulur |
| Dimensjonijiet tal-lenti: | 2.632 mm x 0.88 mm |
| Forma tal-lenti: | Koppla |
| Trasparenza tal-lenti: | Ċar |
| Serje: | GW CSHPM1.EM |
| Ippakkjar: | Rukkell |
| Ippakkjar: | Aqta 'tejp |
| Marka: | AMS Osram |
| Karatteristiċi: | ESD: 8 kV acc. Lil ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, Klassi 3B), prestazzjoni ogħla, reżistenza termali baxxa |
| Sensittiv għall-umdità: | IVA |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs bojod |
| 600 | |
| Subkategorija: | LEDs |
| Isem tal-marka: | Oslon |
| Tip: | LEDs ta 'Qawwa Għolja |
| Parti # aliases: | Gw cshpm1.em - lqls - xx58-1-350-r18 Q65113A5709 |
It-tags Popolari: gw cshpm1.em - lslu - xx53 - 1, iċ-Ċina gw cshpm1.em {- lslu-xx53-1 manifatturi, fornituri, fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







