
Gw cshpm1.pm - ltmp - a232-1
Φv=150 ... 194 lm, 5700 k (jekk=350 ma)
Deskrizzjoni
OSLON® SSL 150 GW CSHPM1.PM Prestazzjoni ogħla. Reżistenza termali aktar baxxa. Firxa estiża ta 'kundizzjonijiet tas-sewqan. Din il-Familja OSLON SSL Ġenerazzjoni Ġdida LED tipprovdi disinn wiesa 'ta' radjazzjoni li tippermetti interazzjoni perfetta u disinji varji inklużi clusters LED tat-taħlit tal-kulur.
Applikazzjonijiet
- Divertiment
- Dawl ta 'ġewwa
- Dawl ta 'barra u industrijali
Karatteristiċi
- pakkett: pakkett taċ-ċeramika SMT b'lenti tas-silikon
- tip. Radjazzjoni: 150 grad
- temperatura tal-kulur: 3000k - 6500 k
- cri: 70 (min.), 72 (tip.), R9: -40 (min.)
- Manutenzjoni tal-Lumen: Riżultati tat-Test skond IESNA LM-80 Disponibbli
- esd: 8 kV acc. Lil ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, Klassi 3B)
- fluss luminuż: tip . 153 lm @ 5000 k, 85 grad
- effikaċja luminuża: tip . 156 lm / w @ 5000 k, 85 grad
| ProdukTattribut | Attributwert |
|---|---|
| Hersteller: | AMS Osram |
| Produktkategorie: | Weiße LEDs |
| Rohs: | |
| Beleuchtungsfarbe: | Abjad sħun |
| Wellenlänge / FarBtemperatur: | 5700 K |
| Lichtstärke: | 35.4 CD |
| Lichstrom / Strahlungsleistung: | 144 lm |
| Farbwiedergabe - indiċi - cri: | 70 |
| Ansichtswinkel: | 150 grad |
| Jekk - Durchlassstrom: | 350 Ma |
| Vf - DurchlassSpannung: | 2.85 V |
| Nennleistung: | 1 W |
| Länge: | 3 mm |
| Breite: | 3 mm |
| Höhe: | 1.58 mm |
| Minimale BetrieBstemperatur: | - 40 C |
| Maximale BetrieBstemperatur: | + 125 C |
| Serie: | GW CSHPM1.pm |
| Verpackung: | Rukkell |
| Marke: | AMS Osram |
| FeuchtigkeitsEmpfindlich: | IVA |
| Produkt - tip: | LEDs bojod |
| 600 | |
| UnterKategorie: | LEDs |
| HandelsName: | Oslon |
| Tip: | LEDs ta 'Qawwa Għolja |
| Artikel # aliases: | Gw cshpm1.pm - ltmp - A232-1-350-R18 Q65113A5986 |
It-tags Popolari: gw cshpm1.pm - ltmp - a232 - 1, iċ-Ċina GW cshpm1.pm {- LTMP-A232-1 manifatturi, fornituri, fornituri, fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







