
Deskrizzjoni
Provvisti ta 'enerġija LED tas-serje Medja AP huma provvisti ta' enerġija LED ekonomiċi adattati għal applikazzjonijiet ta 'dawl LED fuq ġewwa li m'għandhomx rekwiżiti għoljin li ma jgħaddix ilma minnhom u li ma jirreferux għat-trab. Is-serje APC Constant Current (CC Mode) hija semi - mħawla b'livell bażiku ta 'protezzjoni kontra l-ilma u t-trab. Il-vultaġġ kostanti tal-APV (mod CV) mhuwiex imħawwad. Is-serje APV / APC minn Mean Well Feature 90VAcsa 264VAcVultaġġ ta 'input universali u effiċjenza sa 84%.
Karatteristiċi
- 90VAcsa 264VAcfirxa ta 'input
- Mod ta 'Vultaġġ Kostanti għas-Serje APV
- Mod kurrenti kostanti għas-serje APC
- Każ tal-plastik rettangolari bi klassifikazzjoni tal-livell IP42
- Adattat għal Dawl LED fuq ġewwa u Applikazzjonijiet tas-Sinjali li Jimxu
- Disinn tal-Klassi 2 mingħajr FG
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Tfisser sew |
| Kategorija tal-Prodott: | Provvisti ta 'enerġija LED |
| Rohs: | Dettalji |
| Mod ta 'tħaddim: | Vultaġġ kostanti (CV) |
| Output Current - kanal 1: | 670 Ma |
| Vultaġġ tal-ħruġ - kanal 1: | 12 VDC |
| Qawwa tal-ħruġ: | 8.04 W |
| Vultaġġ tal-input: | 90 Vac għal 264 Vac, 127 VDC għal 370 VDC |
| Tnaqqis fil-baxx: | Mingħajr dimming |
| Numru ta 'Outputs: | 1 output |
| Stil ta 'mmuntar: | Desktop |
| Tul: | 60 mm (2.362 pulzieri) |
| Wisa ': | 30 mm (1.181 pulzieri) |
| Għoli: | 23.5 mm (0.925 pulzieri) |
| Industrija: | Industrijali |
| Serje: | Għall-finijiet ta' dan ir-Regolament, il-Kummissjoni għandha tadotta atti delegat |
| Klassifikazzjoni IP: | Il-Kummissjoni tqis li l-għajnuna mill-Istat hija kompatibbli mas- |
| Marka: | Tfisser sew |
| Tip ta 'Prodott: | Provvisti ta 'enerġija LED |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 144 |
| Subkategorija: | Provvisti ta 'enerġija |
| Parti # aliases: | APV8-12-PH APV-8-12-Ph |
| Piż tal-Unità: | 3.174657 uqija |
It-tags Popolari: APV-8-12, Manifatturi taċ-Ċina APV-8-12, Fornituri, Fabbrika
Par ta ' l-:NPF-40D-15
Li jmiss:RSP-3000-24
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







