
CSP-3000-400
Provvisti tal-Enerġija tal-Qlib ta '3000W 400V 7.5A
Deskrizzjoni
Il-provvista ta 'enerġija waħda tal-ħruġ unika CSP-3000 Bell toffri firxa ta' input AC ta '180 sa 264VAc, effiċjenza sa 93%, u mibnija - fil-funzjoni PFC attiva. Il-karatteristiċi CSP - 3000 Provvista tal-Enerġija Forzata Tkessiħ bl-Arja Mibnija - Fil-fannijiet ta 'DC, mibnija {- fil-bogħod fuq {- barra l-kontroll, u ċirkwit ta' short, tagħbija żejda, żejjed ta 'vultaġġ, fuq it-temperatura, u l-protezzjoni tal-falliment tal-fan. Il-provvista ta 'enerġija waħda tal-ħruġ unika CSP-3000 hija ideali għal tagħmir tal-ikkurar UV, lampi tal-ħut, faċilitajiet ta' ħruq, u kontroll tal-fabbrika jew apparat ta 'awtomazzjoni.
Karatteristiċi
- 180 sa 264vAcfirxa ta 'input
- Mibni - fil-funzjoni pfc attiva
- Effiċjenza għolja sa 93%
- Tkessiħ tal-arja sfurzat minn mibni - fil-fannijiet tad-DC
- Vultaġġ tal-ħruġ u programmabbli kurrenti
- Qsim kurrenti attiv sa 7200W
- Mibni - fil-bogħod fuq - Off Control
- Ċirkuwitu qasir, tagħbija żejda, vultaġġ żejjed, temperatura żejda, u protezzjonijiet tal-falliment tal-fann
- Kisi konformali mhux obbligatorju
Applikazzjonijiet
- Kontroll tal-fabbrika jew apparati ta 'awtomazzjoni
- Strumenti tat-test u tal-kejl
- Magna relatata mal-lejżer
- Tagħmir tal-vulkanizzazzjoni UV
- Lampi tal-ħut
- Ħruq - fil-faċilità
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Tfisser sew |
| Kategorija tal-Prodott: | Qlib tal-provvisti tal-enerġija |
| Rohs: | Dettalji |
| Prodott: | Qlib tal-provvisti |
| Vultaġġ tal-ħruġ - kanal 1: | 400 VDC |
| Numru ta 'Outputs: | 1 output |
| Qawwa tal-ħruġ: | 3 kW |
| Qafas miftuħ / magħluq: | Magħluq |
| Vultaġġ tal-input: | 180 Vac għal 264 Vac, 254 VDC għal 370 VDC |
| Output Current - kanal 1: | 7.5 A |
| Industrija: | Industrijali |
| Stil ta 'mmuntar: | Chassis |
| Tul: | 278 mm (10.945 in) |
| Wisa ': | 177.8 mm (7 in) |
| Għoli: | 63.5 mm (2.5 in) |
| Serje: | CSP-3000 |
| Approvazzjonijiet: | EAC TP TC004, EN62368-1, UL62368-1 |
| Marka: | Tfisser sew |
| Konformità: | EAC TP TC004, EN62368-1, UL62368-1 |
| Effiċjenza: | 93 % |
| Frekwenza ta 'input: | 50 Hz |
| Vultaġġ tal-iżolament: | 3 kvac |
| Regolament tat-Tagħbija: | Regolat |
| Temperatura operattiva massima: | + 65 C |
| Temperatura operattiva minima: | - 20 C |
| Qawwa - arja sfurzata: | 3 kW |
| Tip ta 'Prodott: | Qlib tal-provvisti tal-enerġija |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 4 |
| Subkategorija: | Provvisti ta 'enerġija |
| Tip: | AC - Converter DC |
| Piż tal-Unità: | 8.818 lbs |
It-tags Popolari: CSP-3000-400, Manifatturi taċ-Ċina CSP-3000-400, Fornituri, Fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







