
Cp13071_irene - IR-12
Lentijiet LED & Assemblies Dawl tas-Sigurtà - IR Assemblea
Deskrizzjoni
Lenti Ledil Irene IR Ottika huma familja waħda ta 'riflessjoni interna totali (TIR) b'disinji ta' raġġ kwadru multipli. Dawn il-lentijiet LED LEDIL huma ddisinjati għall-LEDs IR u ottimizzati biex jaqblu ma 'tulijiet fokali tal-kamera ottika differenti. Din il-familja Irene toffri daqs ta 'Leila kompatt u travi ottimizzati jagħmluha soluzzjoni perfetta għal kameras CCTV. Il-lentijiet LED Irene huma ddisinjati speċifikament għas-sorveljanza tas-CCTV.
Karatteristiċi
- Iddisinjat għal sorveljanza tas-CCTV
- Raġġ rettangolari ddisinjat biex jaqbel mal-kamp viżiv rettangolari ta 'sensur tal-kamera
- Il-wisa 'tar-raġġ huma ottimizzati għal ottika tal-kamera ta' tul fokali differenti
- Irene għandha l-istess impronta bħall-familja ta 'l-ottika ta' 21.6mm dijametru
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Ledil |
| Kategorija tal-Prodott: | Lentijiet u Assemblej LED |
| Rohs: | Dettalji |
| Reach - svhc: | Dettalji |
| Tip ta 'Prodott: | Lentijiet LED |
| Tip: | Assemblea tal-lenti |
| Għall-użu ma ': | SFH4715S |
| Dijametru: | 21.6 mm |
| Angolu tal-vista: | 25 grad |
| Ippakkjar: | Trej |
| Marka: | Ledil |
| Kulur: | Abjad |
| Għoli: | 14.28 mm |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 112 |
| Stil: | Tond |
| Subkategorija: | Dawl LED |
| Stil tat-Tmiem: | Adeżiv, pin |
| Piż tal-Unità: | 0.165788 oz |
It-tags Popolari: cp13071_irene - ir - 12, iċ-Ċina CP13071_IRENE-IR-12 Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Par ta ' l-:C11679-Anna-50-7-M
Li jmiss:CS14597_HB - IP-2X6-O
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







