
LL01zz - EX10L06-M2
Lentijiet LED & Assemblies Lens Uniku 22.4x 9.8 10 deg
Deskrizzjoni
Informazzjoni Ġenerali
• Materjal tal-lenti PMMA 8N
• Temperatura operattiva -40 grad ~ +70 grad
• Rata ta 'trasmissjoni ħafifa 400nm ~ 900nm> 90%
- Jekk meħtieġ, lenti nadifa b'sapun ħafif, ilma u drapp artab.
- Qatt m'għandek tuża xi solventi tat-tindif kummerċjali fuq lentijiet, bħall-alkoħol.
- Jekk jogħġbok immaniġġja jew tinstalla lentijiet bl-ilbies ta 'ingwanti, żjut tal-ġilda jistgħu jagħmlu ħsara lill-lenti jew il-chara ottika tagħha
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Ledlink Optics |
| Kategorija tal-Prodott: | Lentijiet u Assemblej LED |
| Rohs: | Dettalji |
| Tip ta 'Prodott: | Lentijiet LED |
| Tip: | Assemblea tal-lenti |
| Għall-użu ma ': | LEDs Cree |
| Dijametru: | 22.4 mm |
| Angolu tal-vista: | 10 grad |
| Ippakkjar: | Trej |
| Marka: | Ledlink Optics |
| Kulur: | Ċar |
| Għoli: | 9.63 mm |
| Forma: | Tond |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 100 |
| Subkategorija: | Dawl LED |
| Stil tat-Tmiem: | PCB |
| Piż tal-Unità: | 0.252566 oz |
It-tags Popolari: ll01zz - ex10l06 - m2, kina LL01ZZZ-EX10L06-M2 Manifatturi, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-:Ll01cr - Blu03l06
Li jmiss:LL01CR - AFC10L06-M2
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







