
Luxeon 3014 bit-teknoloġija FreshFocus
LEDs bojod ta 'nofs il-qawwa - L130-MMSA001400001
Deskrizzjoni
Luxeon 3014 bit-teknoloġija freshfocus għal-laħam irħam
Il-Luxeon 3014 bit-teknoloġija FreshFocus joħloq id-dawl l-iktar ta ’impatt li qatt kien disponibbli billi jaċċentwa l-freskezza u l-appell viżwali ġenerali ta’ varjetà ta ’żoni ta’ ikel frisk bħal supermarkets, delis, ħwienet tal-biċċier u fran. Luxeon 3014 bit-teknoloġija FreshFocus hija l-istandard tal-industrija kompatibbli ta ’3.0mm x 1.4mm x 0.75mm impronta b’kulur speċjalizzat u spettru mmirat għall-enfasi fuq il-kuluri ta’ ikel differenti.
Karatteristiċi u Benefiċċji
- L-ogħla densitajiet tal-fluss bl-iżgħar wiċċ li jarmi d-dawl tal-industrija (LES)
- Definizzjoni tal-kulur tal-elissi 3-Pass Macadam:Libertà minn BinningGħall-konsistenza tal-kulur minn Luminaire għal Luminaire
- Sa 4x reżistenza termali aktar baxxa minn kompetizzjoni, li tippermetti heatsinks iżgħar u lumens ogħla
- Appoġġjat minn ekosistema ottika, mekkanika u elettrika komprensiva
Applikazzjonijiet
- Dawl ta 'speċjalità
- Ikel frisk
- Wiri lineari
| Spettru | Minimu Cri |
Fluss luminuż (LM) | Luminuż tipiku Effikaċja (LM / W) |
Numru tal-parti | |
|---|---|---|---|---|---|
| Minimu | Tipiku | ||||
| Laħam irħam | 80 | 14.5 | 17 | 86 | L130-MMSA001400001 |
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Lumileds |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs bojod |
| Rohs: | |
| Prodott: | LEDs bojod |
| Stil ta 'mmuntar: | SMD / SMT |
| Pakkett / Każ: | 3014 |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Abjad speċifiku għall-applikazzjoni |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 17 lm |
| Indiċi tal-għoti tal-kulur - CRI: | 80 |
| Angolu tal-vista: | 116 deg |
| Jekk - 'il quddiem kurrenti: | 60 mA |
| VF - Vultaġġ 'il quddiem: | 3.1 V |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 186 MW |
| Tul: | 3 mm |
| Wisa ': | 1.4 mm |
| Għoli: | 0.75 mm |
| Temperatura operattiva minima: | - 40 C |
| Temperatura operattiva massima: | + 105 C |
| Kulur tal-lenti: | Ikkulurit |
| Dimensjonijiet tal-lenti: | 2.5 mm x 1.15 mm |
| Forma tal-lenti: | Rettangolari |
| Trasparenza tal-lenti: | Imxerred |
| Serje: | FreshFocus 3014 |
| Ippakkjar: | Rukkell |
| Marka: | Lumileds |
| Sensittiv għall-umdità: | IVA |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs bojod |
| 3000 | |
| Subkategorija: | LEDs |
| Isem tal-marka: | Luxeon |
| Tip: | LEDs ta 'Qawwa Għolja |


It-tags Popolari: Luxeon 3014 bit-teknoloġija FreshFocus, iċ-Ċina Luxeon 3014 ma 'manifatturi tat-teknoloġija FreshFocus, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-:Luxeon 3020
Li jmiss:Luxeon 3014
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







