
Deskrizzjoni
Medja sew owa - 200e u owa - 200U Serje 200W adapters huma single - output, unitajiet ta 'l-umdità b'interjuri b'interjuri li huma kompletament imħawla bis-silikon biex itejbu d-dissipazzjoni tas-sħana. B'effiċjenza tax-xogħol sa 94%, iż-żewġ serje huma mkessħa b'konvezzjoni tal-arja ħielsa f'medda ta 'temperatura tax-xogħol minn -40 grad sa {+70 grad. Dawn l-unitajiet ta 'enerġija tal-klassi II joffru funzjoni PFC attiva integrata,<0.15W no-load power consumption, and a 5-year warranty. The OWA-200E units feature a European-type AC plug, 180VAcsa 264VAcFirxa ta 'input, u konformità ma' IEC / EN 61558 - 1, -2-16, u IEC / EN 60335-1 għal apparat tad-dar (minbarra OWA-200E-48/54). L-adapters OWA-200U joffru plug AC tat-tip ta 'l-Amerika ta' Fuq, input universali ta 'AC, u jissimplifikaw konnessjonijiet b'apparat elettriku li jeħtieġ funzjoni li ma jgħaddix ilma minnha. Is-serje OWA-200U hija elenkata UL u ċċertifikata għal postijiet niexfa u niedja.
Applikazzjonijiet tipiċi għal Medja Well Owa - 200E u OWA - 200U Adapters jinkludu apparat u ċarġers tad-dar, adapters tal-PC tal-kamp industrijali, sistemi tal-punt tal-bejgħ (POS) u kjosk, prodotti f'ambjenti fit-trab jew umdi, u aktar.
Karatteristiċi
OWA-200e
- Ewropew - Tip AC Plug
- 180VAcsa 264VAcfirxa ta 'input
- Jikkonforma ma 'IEC / EN 61558-1, -2-16 u IEC / EN 60335-1 (ħlief għal OWA-200E-48,54) għal apparat tad-dar
- Qasir - ċirkwit, tagħbija żejda, vultaġġ żejjed, u protezzjoni ta 'żejjed
OWA-200U
- North American - Tip AC Plug
- Input AC universali / firxa sħiħa (100VAcsa 264VAc, 142VDCsa 370VDC)
- Qasir - ċirkwit, kurrent żejjed, vultaġġ żejjed, u protezzjoni eċċessiva
- UL elenkat, adattat għal postijiet niexfa u niedja
Iż-żewġ tipi
- Aċċessorji varji DC Plug Quick Adapter Disponibbli
- Unità tal-Enerġija tal-Klassi II, l-ebda FG
- Mibni - fil-funzjoni pfc attiva
- Effiċjenza għolja sa 94%
- <0.15W no-load power consumption
- Effiċjenza fl-Enerġija Livell VI
- Każ tal-plastik iżolat kompletament b'IP67
- Jikkonforma ma 'Eli Erp u CoC verżjoni 5
- Disinn bla fan, tkessiħ b'konvezzjoni tal-arja ħielsa
- Garanzija ta '5 snin
Applikazzjonijiet
- Adapters tal-PC tal-Qasam Industrijali
- Sistemi POS u kjosk
- Prodotti elettroniċi ġenerali f'ambjenti fit-trab jew umdi
- Chargers tal-batterija li jistgħu jinġarru
- Chargers elettriċi tal-lawnmower
- Apparat tad-dar
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Tfisser sew |
| Kategorija tal-Prodott: | Adapters tad-Desktop AC |
| Rohs: | Dettalji |
| Plagg AC inkluż / meħtieġ: | Inklużi |
| Reġjun: | Ewropa |
| Vultaġġ tal-input: | 180 Vac għal 264 Vac, 254 VDC għal 370 VDC |
| Numru ta 'Outputs: | 1 output |
| Qawwa tal-ħruġ: | 199 W |
| Vultaġġ tal-ħruġ - kanal 1: | 24 VDC |
| Output Current - kanal 1: | 8.3 A |
| Industrija: | Industrijali |
| Tip ta 'Konnettur: | Konnettur DIN |
| Konnettur tal-ħruġ DC: | 4 pin din plug |
| Tul tal-korda tal-ħruġ DC: | 1 m |
| Effiċjenza: | 93 % |
| Serje: | OWA-200e |
| Tip AC tad-dħul: | CEE 7/7 |
| Marka: | Tfisser sew |
| Għoli: | 39.5 mm |
| Tul: | 195 mm |
| Regolament tat-Tagħbija: | Regolat |
| Temperatura operattiva massima: | + 70 C |
| Temperatura operattiva minima: | - 40 C |
| Stil ta 'mmuntar: | Desktop |
| Tip ta 'Prodott: | Adapters tad-Desktop AC |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 9 |
| Subkategorija: | AC - DC Power Supply |
| Wisa ': | 68 mm |
| Piż tal-Unità: | 3 lbs |
It-tags Popolari: OWA-200E-24, Manifatturi taċ-Ċina OWA-200E-24, fornituri, fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







